1648 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
29 fotografií

Prodej bytu 3+1, 97 m²

Seifertova 563/35, Žižkov, Praha
Rezervováno

REZERVOVÁNO, PROSÍM NEVOLAT.

V Seifertově ulici na pražském Žižkově je možné koupit zrekonstruovaný, 97m2 velký byt 3+1 ve druhém patře zrenovovaného funkcionalistického domu! A tento je hned v několika věcech výjimečný.

Zde je několik důvodů, proč byste si ho měli vybrat:

- Tři samostatné velké pokoje, z nichž největší má přes 28m2. Ani zbývající dva nezůstávají pozadu. Druhý má přes 22m2. A třetí, orientovaný do vnitrobloku je sice jen poloviční (11m2), ale kompenzuje to samostatnou komorou (můžete ji klidně prohlásit za šatnu) a vlastním balkonem.

- Vedle pokojů je v bytě i hala. Pozor, to není předsíň, předsíň najdete také. Řeč je o hale, tak jak se to dělávalo za první republiky. Můžete do ní dát jídelní stůl nebo třeba gauč.

- Kuchyňská linka je velmi ergonomicky umístěná v hale. Je moderní, v bílém vysokém lesku, obsahuje všechny spotřebiče. Do bytu byla instalována cca před dvěma lety.

- Díky velkým oknům a ideální jižní orientaci najdete v bytě nejvíce světla, co lze na plochu téměř sto metrů dostat. Největší z pokojů má linku oken dokonce delší, než je čelní zeď.

- V bytě jsou celkem tři komory, z nichž největší se může velikostí srovnat s tím, čemu u jiných bytů říkají noblesně „pracovna“. A že se tam vejde věcí!

- Majitelé při rekonstrukci bytu opravdu nešetřili a je to na něm vidět. Koupelna má pěknou velkou walk-in sprchu a pod velkoformátovým osvětleným zrcadlem najdete dvojici umyvadel se skříňkami.

- Na podlaze jsou parkety. Tam, kde už renovace původních parket nebyla možná, je položena plovoucí podlaha.

- V domě je krytalové topení. Pokud nevíte, co to je, nezoufejte, je to poměrně vzácná záležitost. Teplo máte v podlaze a ve stropě a žádné radiátory vám nezabírají místo pod okny.

- Náklady na bydlení jsou opravdu nízké, platba vychází na 4.260,- Kč včetně fondu oprav, záloh na vodu a topení při jedné osobě a při vyšším počtu lidí bude za každého řádově stovkový nárůst. K tomu přičtěte už jen vlastní spotřebu elektřiny.

Dům nezůstává za bytem pozadu. V roce 2010 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, má novou střechu a je zateplený. Čelní strana domu je kompletně obložená novými obklady.

Bydlet na moderním Žižkově je radost, protože to máte všude blízko a všechno tam je. Jak relax a zeleň, třeba Riegrovy sady, na které téměř koukáte z okna, tak večerní zábava v podobě nespočtu restaurací, tak i všechny obchody, školy, školky i školičky.

Pokud nemáte svou hypotéku, rádi Vám nabídneme tu naši – i s plným servisem. A pokud nemáte bonitu pro klasickou hypotéku, máme řešení i pro vás.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104032.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
3+1
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Užitná plocha:
97 m²
Umístění v objektu:
3. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Balkón:
3 m²
Energ. nár. budovy:
D - Méně úsporná
ID zakázky:
N104032
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI