1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 122 m²

Severní 224, Poříčí, Boršov nad Vltavou
9 900 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena bez kompletních služeb RK. Rezervační poplatek RK CZK 150.000,-.

Nabízíme nové bydlení v řádových rodinných domech nacházejících se v obci Boršov na Vltavou (Včelná) v dosahu města České Budějovice. Jedná o dva 2 domky, které nabízí bydlení ve čtyřech krajních dvoupodlažních rodinných domech s vlastním pozemkem. Svůj sen o bydlení si můžete splnit v domě č. 1, 3 a 4. Číslo 2 je prodaný.
Nabízíme komfortní bydlení o celkové dispozici 5KK, (122 m2 užitné plochy) s terasou, zahradou a s parkováním (2 automobily). Bydlet můžete ihned. Nízkoenergetické domy jsou nadstandardní (dvě koupelny, příprava pro venkovní rolety, pevný internet do každého pokoje, vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem, dva nezámrzné venkovní kohouty na vodu apod.). Moderní domy jsou projektovány tak, aby rodina měla dostatek místa, světla a cítili jste se zde pohodlně s odpovídajícím soukromím. Výhodou přízemí je jak předsíň (5,43 m2), zádveří a chodba s dalším úložným prostorem (9,44 m2), pokoj-pracovna (10,08 m2) a prostorný obývací pokoj (35,36 m2), tak koupelna se sprchovým koutem (4,57 m2). Srdcem domu je velkorysý obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu (13,8 m2) a do zahrady. V patře se nachází ložnice se šatnou (14,79 m2), dva pokoje (11,61 m2 a 15,17 m2), koupelna s vanou (7,10 m2) a komora – šatna (3,11 m2), které spojuje chodba (4,84 m2). Nad patrem se nachází půda na výšku postavy (26 m2). Bydlení v našich domech je nízkoenergetické (C), topení a ohřev vody zajištuje tepelné čerpadlo s nízkým tarifem (20 hodin). Vytápění domu je řešeno kompletně podlahovým vytápěním s možností regulace každé místnosti zvlášť.
Rodinné domy kupujete po kolaudaci, a to dokončené včetně standardů v interiéru a výmalby. Konkrétně si dle vlastního výběru před dokončením vyberete v ceně domu ze standardů dveře, zárubně, dlažby, obklady, podlahy, sanitu v koupelnách a toaletách. Co se exteriéru týče cena domu zahrnuje srovnání pozemku, venkovní terasu (dlažba), retenční nádrž, zídku mezi sousedy, monolitická opěrná zeď mezi domy, zpevněné parkovací plochy pro 2 automobily a 2 nezámrzné venkovní kohouty na vodu. Na vlastní náklady si musíte řešit kuchyni vč. spotřebičů, nábytek, vestavěné programy, osvětlení, venkovní rolety, oplocení a pergolu. Od rezervace domu můžete očekávat stěhování do nového bydlení do 3 měsíců.
Rodinné domy se nachází v klidné obci Boršov nad Vltavou, která je přímo přilehlá městu České Budějovice. Nabízí jak služby občanské obslužnosti (obchody, poštu, základní a mateřská škola, MHD), tak strategickou pozici k městu a ve směru Český Krumlov a Lipno. Naleznete zde klid a soukromí. Těšíme se na prohlídky s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104006.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
122 m²
Plocha pozemku:
700 m²
Plocha zahrady:
700 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Rohový
Typ domu:
Patrový
Terasa:
14 m²
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N104006
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
9 900 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI