1706 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
8 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 1 079 m²

Oucmanice, Oucmanice
2 498 000 Kč (za nemovitost)

Chcete si konečně postavit dům dle svých představ? Na zainvestovaném pozemku v trojúhelníku mezi městy Choceň, Brandýs n. Orlicí a Ústí n. Orlicí?

Ve velmi hezkém koutě obce Oucmanice se na kopci přímo nad rybníkem nachází několik pozemků určených pro výstavbu rodinných domů. Nabízíme Vám příležitost jeden z nich o velikosti 1079 m2 získat.

Jedná se o pomyslný střed budoucí zástavby. Pozemek je velmi mírně svažitý, s jižní orientací zaručující maximální proslunění a s výhledem na rybník a náves s bus zastávkou.

Pozemek je celkově připraven, je v podstatě reálné požádat o stavební povolení a začít vzhledem k tomu, že na horní hranici jsou veškeré dostupné sítě - přípojka kanalizace, vodoměrná šachta na pozemku, elektřina. Mezi pozemky asfaltová komunikace, podél pozemku stání pro návštěvy, veřejné osvětlení.

5 min jízdy od pozemku se dostanete na vlakové nádraží v městečku Brandýs n. Orlicí, veškerou občanskou vybavenost naleznete 9 min jízdy ve městě Choceň a Ústí nad Orlicí, to ostatní, pokud by vám přeci jen cokoliv chybělo, najdete v krásném městě Litomyšl, 20 min čisté jízdy z místa.

Za sebe mohu konstatovat, že kopec sám vyzařuje cosi pozitivního. Důvod neznám, ale možná je místo spjato s historickými událostmi, možná sem mohli zabloudit na svých procházkách okolo Brandýsa nad Orlicí i T. G. Masaryk, spisovatelé Julius Zeyer, K. V. Rais, Alois Jirásek a další vzhledem k tomu, že po vybudování železnice v Brandýse n. Orlicí se stalo prostředí lesů a vesnic v okolí velmi vyhledávanou lokalitou … je potřeba zhlédnout a udělat si vlastní představu.

Rozhodně doporučujeme. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103922.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
1 079 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N103922
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
2 498 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací