1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 147 m²

Lipová 1239, Srubec
10 150 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně kompletních služeb RK. (RP činí CZK 150.000,-)

V rámci developerského projektu nabízím k prodeji nový krajní řadový dvoupodlažní kompletně dokončený rodinný dům č. 9 v klidné rezidenci pro bydlení v obci Srubec, která poskytuje veškeré služby občanské vybavenosti (škola, školka, točny MHD, obchod, restaurace).
Dvoupodlažní rodinný domům se zahradou nabízí bydlení o velkorysé dispozici 5KK (147 m2). Při vstupu do domu jsou 2 krytá parkovací stání (23,5 m2) a sklad (6,99 m2). Vstupní halou (8,79 m2) v přízemí domu se dostaneme do obývacího pokoje a kuchyně (34,25m2) se vstupem na terasu (8,23 m2) a do zahrady. V přízemí domu se nachází technická místnost s WC a sprchovým koutem a komora s úložným prostorem pod schody. Prosklené schodiště nás dovede do prvního patra, kde širokou halou vstoupíme do čtyř pokojů (16,09 m2, 13,95 m2,12,6 m2, 9,89 m2) a koupelny (7,59 m2) s vanou i se sprchou. Koupelna má okno, které zajistí dostatek denního světla a možnost větrání.
Dům je nadstandardně designově vybavený (kvalitní plovoucí podlahy, komponenty Gröhe v koupelnách, bez falcové dveře, posuvné skleněné dveře do obývacího pokoje, hliníkové vstupní dveře, okna troj skla, apod.). Dále můžete očekávat pevný internet svedený do každého pokoje, 2 venkovní nezámrznoucí kohouty na vodu, zámkovou dlažbu na terase a parkovacích stáních, přípravu na venkovní rolety, retenční nádrž na dešťovou vodu, terénní úpravy a drenáže na pozemku. Teplo domova zajistí podlahové vytápění s možností regulace každého pokoje zvlášť. Vytápění a ohřev vody probíhá tepelným čerpadlem. V ceně domu není kuchyně, nábytek, oplocení.
Hledáte bezpečné ekonomické designové bydlení? Právě jste ho našli! Přijďte se přesvědčit osobně. Prohlídky jsou možné kdykoli a nastěhování je možné ihned. Těším se na prohlídky s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103876.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Novostavba
Užitná plocha:
147 m²
Plocha pozemku:
364 m²
Plocha zahrady:
100 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Rohový
Typ domu:
Patrový
Terasa:
8 m²
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
B - Velmi úsporná
ID zakázky:
N103876
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
10 150 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI