1653 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
13 fotografií

Prodej komerčního objektu Obchodní prostory, 197 m²

Věžky 13, Věžky
1 790 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně provize RK a právních služeb.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční objekt, který dříve sloužil jako restaurace o užitné ploše cca 197 m2 a ploše pozemku 654 m2. Nemovitost doporučujeme jako vhodný objekt k rekonstrukci dle představ a požadavků nového majitele. Součástí prodeje je i ostatní plocha o výměře 176 m2 naproti přes silnici, která může být vhodná například na parkování. Celková plocha pozemku tedy činí 830 m2.

Budova je zděná ze smíšeného zdiva. Střecha je původní s pálenou taškou. Nemovitost je napojená na stávající obecní kanalizaci, obecní vodovod a elektřinu. Ohřev vody pomocí el. bojleru a el. průtokových ohřívačů. Vytápění je zajištěno přímo v hlavním sále výkonným krbem na dřevo s výměníkem a rozvodem do radiátorů. Na přitápění jsou v hlavní části budovy umístěné el. přímotopy. K původní budově byla v roce 2006 přistavěna nová část budovy, ve které je úklidová místnost (1,66 m2), přípravna (6,08 m2) a WC pro personál. V minulosti byla vyměněna i část původních oken a vstupní dveře za plastové. V hlavní části původní budovy se nachází vstupní chodba (19,8 m2) s možností průchodu na zahrádku ve dvoře, sklad (2,81 m2), hlavní sál (60,79 m2), výčep (6,7 m2), prostor pro hernu (12,7 m2), WC pro hosty a další 3 místnosti (9,34 m2 + 10 m2 + 10,49 m2) , které mohou sloužit jako skladovací prostory.

Za budovou je k dispozici zahrádka, která se nachází na rovinatém dvoře, zbylá část pozemku je pak svažitá. Na zahrádku se dá dostat i vjezdem vedle budovy.
Velkou výhodou tohoto komerčního objektu je umístění u hlavní silnice směrem na Kroměříž. Obec Věžky se nachází 11 km západně od Kroměříže, je zde dobrá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.

Na vyžádání můžeme zaslat detailní informace k pozemku dle platného územního plánu obce.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
S financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím našich hypotečních specialistů. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. Budu se těšit na setkání s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103779.

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerční
Užitná plocha:
197 m²
Plocha pozemku:
654 m²
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N103779
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
1 790 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací