1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
49 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
20 fotografií

Prodej bytu 3+1, 78 m²

Klášterní 2625, Žatec
Rezervováno

Exkluzivně prodej bytu 3+1, o celkové ploše 73 m2, a se sklepem 5 m2, ve městě v Žatci, okr. Louny, je připraven ihned k nastěhování a nachází se ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu (střecha, plastová okna, zateplení).

Bytová jednotka je velmi dobrém stavu, je vhodnou volbou jak pro rodinné bydlení, tak i na investici. Výtah není k dispozici. Byt bude vyklizený, prázdný, a připraven ihned k nastěhování.

Dům je v klidné části, a proto je velkou výhodou Vašeho nového domova i jeho umístění. V blízkosti domu je škola, školka, dětské a sportovní hřiště. V těsné blízkosti se nachází klášterní zahrada k relaxačnímu odpočinku.
Ve městě je kompletní občanská vybavenost, a skvělá dopravní dostupnost do všech okolních měst. Za necelou hodinku se autem dostanete do Prahy, a za zmínku stojí i fakt, že se v průběhu několika let připravuje dostavba dálnice D7 ve směru Chomutov – Praha, což jízdu velmi urychlí. Městem Žatec protéká řeka Ohře, kde si milovnici rybaření mohou užit svůj volný čas.

Zvu vás na prohlídku této krásné nemovitosti v blízkosti centra města, a přitom v příjemném prostředí blízkosti zelených ploch a náměstí. V rámci kompletního realitního servisu je pro Vás připraveno financování s naším hypocentrem. Více informací získáte na prohlídce s certifikovaným makléřem. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103327.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
3+1
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
78 m²
Umístění v objektu:
3. podlaží
Druh objektu:
Panelová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
5 m²
Parkovací místo:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N103327
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI