1653 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
16 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 677 m²

Radslavice, Radslavice
2 390 000 Kč (za nemovitost)
Cena za nemovitost je uvedena včetně provize RK. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře cca 677 m2 v obci Radslavice, katastrální území Radslavice u Vyškova. Pozemek se nachází v blízkosti centra obce, v zástavbě rodinných domů.

Součástí prodeje je i kompletně vyhotovená projektová a stavební dokumentace na výstavbu rodinného domu, koordinační situační studie a technické zprávy. Vizualizaci RD pro představu berte prosím jako ilustrační.

V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako zastavěná plocha a nádvoří (255 m2) a zahrada (422 m2), ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro bydlení. Pozemek je rovinatý, pravidelného obdélníkového tvaru o přibližné délce 47 m a šířce 14,6 m. K pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě - elektřina – přípojka v pilířku, plyn – přípojka v pilířku, přípojka na vodu je hotová, kanalizace je na hranici pozemku. K pozemku vede asfaltová obecní komunikace.

Radslavice jsou obec Jihomoravského kraje ležící v severní části okresu Vyškov. Nachází se 7,4 km severně od města Vyškov u silnice z Dědic do Pustiměře. V obci je kulturní dům, MŠ, dětské hřiště, TJ Radslavice, hostinec, obecní úřad. Je odsud výborná dopravní dostupnost do okolních měst a obcí.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102900.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
677 m²
ID zakázky:
N102900
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
2 390 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací