1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky

Prodej rodinného domu, 290 m²

Počenice-Tetětice, Tetětice, Počenice-Tetětice
5 649 000 Kč (za nemovitost)
Původní cena 5,999.000,-Kč

ZLEVNĚNO !!!
Rodinné důvody.
Rádi byste bydleli v klidné lokalitě obklopené krásnou přírodou a zároveň to měli blízko do většího města? Nebo spojili bydlení s podnikáním?

Pak mám právě pro Vás jednu exkluzivní nabídku dvougeneračního, samostatně stojícího rodinného domu v obci Tetětice, který prošel nákladnou a velkorysou rekonstrukcí. Jak se říká, nezůstal kámen na kameni.

Patrový dům disponuje užitnou plochou 290m2 (včetně teras), a celková plocha pozemku činí 526m2. V domě naleznete 2 byty s oddělenými vstupy. Větší jednotka má dispozici 3+kk a byla kompletně a velkoryse zrekonstruována, menší je o dispozici 2+kk taktéž po rekonstrukci, kdy stačí dokončit pár drobností (obklady, výmalba, parapety). Na obytnou část navazuje prostorná nová přístavba na místě původní stodoly, kde se nachází garáž s prostornou dílnou a velkým půdním úložným prostorem. U domu je navíc možné na zpevněném stání parkovat 2-3 vozy. V zahradní části pak najdete 2 terasy, jedna s částečným zastřešením, na druhé je potřeba pouze dokončit drobné povrchové úpravy a menší užitkovou zahrádku.

Díky skvělým izolačním vlastnostem domu jsou i velmi nízké náklady na vytápění - cca 3.500Kč, které zajišťují efektivní elektrické lokální přímotopy.
Dům je napojen na tyto sítě - elektřina 230/400V, kanalizace, obecní vodovod a dále lze využít vrtanou studnu k užitkovým účelům. Plyn je před domem.

V obci, která je vzdálena cca 10km od Kroměříže, je k dispozici menší obchod, jinak téměř vše ostatní naleznete v 1km vzdálené obci Počenice,, resp.v městysu Morkovice-Slížany vzdáleném cca 3 km. Dopravní dostupnost je možná autobusem či autem. Na dálnici D1 je to cca 10 minut.

Nemovitost je natolik zajímavá, že než všechna slova, raději Vás rovnou pozvu na společnou osobní prohlídku. Budu se na Vás těšit.

Dům je, mimo jiné možné, vyměnit za byt 3+1 v lokalitě Kyjovska s rozdílovým doplatkem.

Energetický štítek je ve fázi zpracování, proto nyní uvádíme třídu G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102444.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
290 m²
Plocha pozemku:
526 m²
Plocha zahrady:
236 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Terasa:
ANO
Garáž:
1
Parkovací místo:
1
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N102444
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
5 649 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI