1730 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
52 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
28 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 2 352 m²

Tvrdkov, Tvrdkov
2 490 000 Kč (za nemovitost)

Hledáte místo, kde postavit dům nebo třeba chalupu k rekreaci? Místo kde budete mít dostatek klidu a kousek od přírody? Tak v tom případě zbystřete!

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 2352 m2, který se nachází v malebné obci Tvrdkov, nedaleko města Rýmařov. Pozemek je mírně svažitého charakteru, leží mimo hlavní komunikaci a je složen celkem ze tří parcel, které na sebe navazují. Díky své rozloze je možné na pozemku stavět jak v jeho přední části, tak i té horní, kde jsou přenádherné výhledy do širokého okolí. Dle územního plánu je možné na pozemku postavit jak rodinný dům, tak i chalupu. Na hranici pozemku se nachází průtoková kanalizace, k níž je nutno vybudovat čistírnu odpadních vod. Vodu je třeba řešit po vlastní ose – studnou. Tohle místo je vhodné pro ty, co hledají klid, pohodu a současně rádi tráví svůj volný čas nejrůznějšími volnočasovými aktivitami, které se v okolí Tvrdkova nachází.
A co přesně v okolí Tvrdkova najdeme? Vyrazit můžete třeba na Rešovské vodopády v Nízkém Jeseníku, dále na zříceninu hradu Rabštejn nebo třeba na hrad Sovinec. Milovníky přírodního koupání pak jistě potěší rybník s vlastní travnatou pláží, který se nachází přímo v obci. Okolí Tvrdkova je vhodné také pro pěší výlety, rybaření nebo třeba cykloturistiku.

Pokud vás tahle nabídka zaujala, tak se mi ozvěte a můžeme se na to spolu podívat. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102330.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
2 352 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N102330
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
2 490 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací