1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
19 fotografií

Pronájem rodinného domu, 116 m²

Dešenice 93, Milence, Dešenice
25 000 Kč (za měsíc)

Raději si užíváte bydlení v klidu, na dosah přírody, místo shonu města? Uvažujete o přestěhování z bytu do rodinného domu? Měli jste v plánu si postavit dům, ale s ohledem na současnou situaci se stavebními materiály a vysokými úrokovými sazbami na hypotékách se Vám do takového dobrodružství nechce? Chcete mít možnost vypustit děti na zahradu a mezitím si v klidu přečíst novou knihu či shlédnout oblíbený film?
Co si takhle bydlení v domě vyzkoušet?
Přijměte pozvání na prohlídku velmi pěkného, útulného a prostorného bydlení v rodinném domu v Milencích - Dešenicích na okraji Šumavy. Toto místo Vás naprosto okouzlí malebnou přírodou a nepřeberným množstvím sportovních aktivit a výletů.
Do města Nýrska to budete mít jen 5 minut jízdy autem a 20 minut od Klatov, no a za 20 minut jste i v Železné Rudě.
Základní občanskou vybavenost najdete přímo v Milencích a přilehlých Dešenicích, ostatní vybavenost, máte k dispozici v již zmíněném Nýrsku popř. Klatovech.
Dům jako takový sestává z přízemí a podkroví, má dispozici 4+KK, kde v přízemí většinu plochy zabírá jeden prostor - obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Zbytek tvoří zádveří, toaleta a technické prostory. V podkroví pak najdete tři pokoje a velkou koupelnu.
Z hlavního obytného prostoru je výstup ven na terasu a navazující zahradu o rozloze 900 m2. Ta poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci i zázemí pro venkovní posezení, a to nejen při ranní kávě nebo čaji o páté, ale i při grilování. Posezení můžete využít jak kryté, tak pod širým nebem, takže vás počasí nijak omezovat nebude.
Rodinný dům je připojený k obecní kanalizaci a vodu čerpá z obecnímu vodovodu. Vytápění je zajištěno prostřednictvím plynového nebo elektrického kotle. Výhodou jsou i krbová kamna, která velmi dobře poslouží v případě energetické krize.
Nedaleko obce Milence se nachází vodní nádrž Nýrsko. V okolí najdete širokou škálu rekreačního a sportovního vyžití. Pro pěší túry či projížďky na kole je Šumava jako dělaná, stejně tak jako pro běžky či sjezdové lyžování v zimním období. Pouhých 300 m od domu se dokončuje přírodní biotop z původní koupací nádrže. Jen pár minut do domu, na okraji Nýrska, máte k dispozici inline dráhu, venkovní posilovnu, tenisové kurty, koupaliště s velkým i dětským bazénem se slanou vodou, venkovní divadlo a další možnosti vyžití. Druhým směrem od domu, na Železnorudsku, si pak užijete zimních radovánek, cykloturistiky a turistických výšlapů do Šumavy. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102283.

Typ zakázky:
Pronájem
Stav objektu:
Novostavba
Užitná plocha:
116 m²
Plocha pozemku:
900 m²
Plocha zahrady:
900 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Terasa:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N102283
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.