1731 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
51 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
29 fotografií

Prodej rodinného domu, 110 m²

Kravaře, Janovice, Kravaře
Cena na vyžádání

Toužíte po útočišti s vůní čerstvého vzduchu ? Chcete natrvalo opustit ruch města, anebo jenom občas vyrazit do klidného prostředí ? Nabízíme Vám dům ve vesnickém stylu, který Vám může posloužit jako chalupa k odpočinku, trvalé bydlení pro Vaší rodinu nebo zdroj příjmu z pronájmu.
Tento útulný dům 4+1 je původně poloroubenka, nyní upravená k celoročnímu bydlení. Prošel kompletní rekonstrukcí a respektuje původní dispoziční řešení vesnického rázu. Snoubí se zde moderní styl bydlení s původní tradicí. Vše je zasazeno do udržované zahrady s navazujícím rozlehlým lučním pozemkem. Na dlouhé hraně pozemku protéká potok.
V přízemí se nachází koupelna a multifunkční místnost, v prvním patře prostorná hlavní ložnice, kuchyně a obývací pokoj. Ve druhém patře je podkroví se 2 pokoji a půda. Malý sklípek je přístupný zvenku objektu. Garáž s dílnou, je umístěná v samostatném objektu s vjezdem z asfaltové komunikace.
Objekt je připojen na místí vodovod a elektřinu. Odpady jsou svedeny do jímky s přípravou na budoucí výstavbu obecni kanalizace. Topení je centrální propojeno s elektrokotlem, v kombinaci s podlahovým topením a topným žebříkem. V obývacím pokoji jsou krbová kamna s teplovzdušným rozvodem do podkroví. Dům se prodává s kompletním vnitřním vybavením, bez nutnosti dalších investic je ihned připraven k nastěhování.
Nejbližšími městy s veškerou občanskou vybaveností jsou Česká Lípa (20km) , Litoměřice (25km) , Nový Bor (25 km) , Mladá Boleslav (45km).

V obci Kravaře u České Lípy najdete základní školu, mateřskou školu, koupaliště, restaurace, cukrárnu, i možnost nakoupit, dopravní spojení autobusem i vlakem.

CHKO Kokořínsko, Máchův kraj, cyklostezky i turistické trasy v okolí. K návštěvě lákají rovněž Holanské rybníky, hrad Bezděz a jezero Chmelař.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101841.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
110 m²
Plocha pozemku:
3 800 m²
Plocha zahrady:
800 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Samostatný
Typ domu:
Patrový
Sklep:
3 m²
Garáž:
1
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N101841
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
PODOBNÉ NEMOVITOSTI