1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
18 fotografií

Prodej rodinného domu, 235 m²

Počenice, Počenice-Tetětice
4 100 000 Kč (za nemovitost)
Provize RK činí 3% + DPH.

Hledáte prostorné bydlení pro rodinu nebo bydlení vícegenerační? Pak mám pro Vás jednu velmi zajímavou nemovitost, která se nachází nedaleko Kroměříže v obci Počenice. Tato obec je vzdálena od okresního města cca 15km.
Jedná se o řadový, rohový dům, o dispozici 4+1, s možností vybudování dalších obytných místností z prostorné půdy. Zastavěná plocha domu činí 61 m2 (vlastní pozemek má plochu 160 m2), užitná plocha nemovitosti má velikost 235 m2 . K domu náleží ještě technická stavba a zahrádka o ploše 34 m2.
Na domě byla započata opravdu velkorysá rekonstrukce. Majitelův původní plán byl právě vytvoření vícegeneračního bydlení, ale vzhledem k nedokončeným dispozičním úpravám lze vnitřní prostory dokončit dle představ nového vlastníka. Momentálně jsou kompletně hotové vnější úpravy - nová střecha vč. zateplení a nových střešních oken, vyměněna okna za plastová vč. všech vstupních dveří a nová zateplená fasáda. K domu je nainstalováno tepelné čerpadlo. Dále pak proběhla úprava ploch před vstupem do domu.
Ve vnitřní části domu byly započaty úpravy dispozic formou sádrokartonových stěn a jsou hotové vnitřní rozvody vody a odpadů. Elektřina je v novém, rozpracovaném provedení, ale plně funkční.
Nemovitost disponuje prostornou garáží s novými sekčními vraty. Dále byla přes dvorní část zbudována nosná ocelová konstrukce pro budoucí lávku na zamýšlenou terasu na střeše technické budovy.
Pro lepší představu nejen o vlastní nemovitosti, ale i k seznámení se se všemi záměry a možnostmi, Vás srdečně zvu na osobní prohlídku tohoto domu.
Obec Počenice disponuje základní občanskou vybaveností - Obecní úřad, škola, školka, obchod, pošta. Dostupnost je možná i autobusem (pravidelná linka Kroměříž-Morkovice, a dále), na dálnici D1 se dostanete autem za cca 10 minut. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101106.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Dobrý
Užitná plocha:
235 m²
Plocha pozemku:
194 m²
Plocha zahrady:
34 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
Rohový
Typ domu:
Patrový
Garáž:
ANO
Energ. nár. budovy:
D - Méně úsporná
ID zakázky:
N101106
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
4 100 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI