1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
10 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 558 m²

Osadní, Radošovice, Říčany
8 500 000 Kč (za nemovitost)

Stačí jen koupit a začít stavět!
Užijte si kvalitní život v srdci krásných Říčan u Prahy.
Nabízím Vám jedinečnou příležitost vlastnit stavební pozemek o rozloze 558 m2 v oblíbeném městě Říčany, které bylo několikrát oceněno jako nejlepší místo pro život v České republice. Teď máte možnost stát se součástí tohoto výjimečného místa!
Říčany spojují výhody venkovského prostředí s blízkostí velkoměsta. Můžete si užívat klidného života v malebném okolí s mnoha možnostmi aktivit, ale zároveň jste jen kousek od živého a pulzujícího života Prahy. To je ideální kombinace pro každého, kdo hledá vyvážený a naplněný životní styl.
O pozemku
Tento obdélníkový pozemek je již oplocen a připravený k okamžité výstavbě Vašeho vysněného domova. Připojení na veškeré inženýrské sítě (kanalizace, elektřina, plynovod a vodovod) jsou již vyřízené, takže můžete začít s výstavbou okamžitě. Díky své rovinaté ploše je stavební proces ještě jednodušší a pohodlnější.
Skvělá lokalita
Pozemek se nachází v klidné části města, obklopený rodinnými domy a vilami. Jste jen 150 metrů od zastávky MHD BUS + BUS pro školáky, což je ideální pro snadnou dopravu do místních škol. Pro milovníky sportu je zde nádherná cyklotrasa. A pokud rádi relaxujete v přírodě, tak jen 600 metrů od pozemku najdete přírodní koupaliště Jureček a velký lesní park.
Vše, co potřebujete, je na dosah
V okolí pozemku naleznete kompletní občanskou vybavenost. Vše, co si můžete přát, je v blízkosti – nemocnice, úřady, obchody, kavárny, restaurace a mnoho dalšího. Vychutnávejte si pohodlí moderního města, aniž byste ztratili výhody venkovského prostředí.
Nabízený pozemek je zkrátka snem každého, kdo touží po kvalitním životě blízko Prahy. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101070.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
558 m²
Plocha zahrady:
558 m²
ID zakázky:
N101070
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
8 500 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací