1705 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
47 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
21 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 1 568 m²

Kosov 114, Kosov
1 960 000 Kč (za nemovitost)

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu na klidném místě uprostřed venkova, ale přitom nedaleko města? Pak by se vám mohl líbit právě tento pozemek v obci Kosov.

Stavební pozemek o rozloze 1568 m2 se nachází v mírném svahu přímo na začátku obce Kosov ze směru od Zábřeha. Nabízí pěkný výhled na jabloňový sad a na procházku do přírody to máte opravdu kousek. Na hranici pozemku je vybudovaná elektrická přípojka. Možnost napojení na obecní vodovod, který vede na protější straně komunikace. Kanalizace a plyn v obci zavedeny nejsou, odpady je tedy nutné řešit vlastní ČOV. Pozemek přímo sousedí s hlavní komunikací, přístup je tedy zajištěn.

Obec Kosov je vzdálená pouhých 6 km od města Zábřeha, ve kterém najdete veškerou občanskou vybavenost. Přímo v obci se nachází školka a hřiště, na kterém každoročně dobrovolní hasiči obce Kosov pořádají různé akce, jako například dny dětí. Směrem na Hoštejn si můžete udělat procházku k místnímu rybníku a přímo v obci Hoštejn vzdálené 3 km pak můžete vyrazit na zříceninu hradu a naleznete zde i školu pro první stupeň.

Jestliže vás nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku, tak mi zavolejte, probereme detaily a také se vypravíme přímo na místní šetření. V rámci našeho kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi finančními poradci nabízí. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100899.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
1 568 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N100899
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
1 960 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací