1648 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
48 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
24 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 1 718 m²

Cerhenice 12, Cerhýnky, Cerhenice
4 259 000 Kč (za nemovitost)
Cena uvedena včetně provize RK, neplatíte žádná další náklady spojené s koupí.

Když pořizujete pozemek na výstavbu domu, zajímá vás zejména několik věcí. Jeho poloha, velikost, co na něm můžete postavit, jak dalece je zasíťovaný, jací jsou sousedé a co je v okolí. Tak to vezmeme postupně.

Pěkný rovinatý pozemek o výměře 1717m2 najdete v intravilánu Cerhýnek. Cerhýnky jsou hezká klidná obec přibližně se sto dvaceti domy. Část sousedství je obývána starousedlíky, v posledních letech se sem však poměrně hojně stěhují mladí lidé z větších měst. Nachází se bezprostředně městysu Cerhenice, pod který správně spadají. Cerhenice jsou co by kamenem dohodil od Peček a pokud nevíte kde jsou Pečky, tak to je město zhruba ve třech čtvrtinách cesty z Prahy do Kolína. Takže celkově velmi dobře dostupné místo jak vlakem, tak autem.

Parcela se skládá ze dvou pozemků. Jedna je určena přímo pro výstavbu, druhá je vedena aktuálně jako zahrada. Ale v územním plánu je celá plocha určena pro výstavbu takzvaného venkovského bydlení, tedy když dodržíte podmínky výstavby stanovené Obecně závaznou vyhláškou obce, můžete to různě kombinovat. Vyhláška zmiňuje možnost výstavby až dvoupodlažní budovy včetně podkroví se sedlovou nebo valbovou střechou a 20% zastavitelností na parcele o velikosti minimálně 800m2. Což zde je splněno více než dvojnásobně. Budete muset dodržet uliční čáru také zajistit dostatečný počet parkovacích míst.

Zasíťovanost pozemku už ani lepší být nemůže. Voda, spádová kanalizace, elektřina i plyn je na hranici pozemku. Přípojky jsou vybudované, můžete se rovnou napojit.

Do Cerhenice se dostanete autem za dvě minuty a pomalou chůzí za dvacet. A když mluvím o chůzi, připravte se na krásnou procházku po dlážděném chodníku skrz remízky a kolem snad nejhezčího a nejlépe vybaveného hřiště ve Středočeském kraji. Najdete tady dřevěné bludiště, lezeckou stěnu, prolézačky a klouzačky i vyhlídkovou věž. V Cerhenicích nakoupíte v Jednotě, pošlete dopis z pošty, zajdete si na pivo do Sokolovny, pro děti jsou nachystané dokonce dvě krásné mateřské školy a jedna základní. Vlakem odsud dojedete velmi pohodně do Prahy nebo do Kolína a pokud by vám cokoliv chybělo, najdete to v pár kilometrů vzdálených Pečkách. Přímo z Cerhýnek jezdí přímý autobus do Peček, do Kolína a do Poděbrad.

Na pořízení pozemku i následnou výstavbu Vám rád pomohu zajistit financování, moji hypotéční kouzelníci spolupracují se všemi bankami na trhu. Stačí říct.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100398.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
1 718 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N100398
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
4 259 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací