1634 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
23 fotografií

Prodej rodinného domu, 300 m²

Nové Mitrovice 29, Nové Mitrovice
4 380 000 Kč (za nemovitost)

Máte-li zájem o bydlení v klidné a malebné obci obklopené přírodou, máme pro vás skvělou příležitost. Nabízíme k prodeji dva přilehlé rodinné domy, které se nachází v Nových Mitrovicích. Před domy ze strany z ulice je zahrada o výměře 511 m2, a za domy (u hlavního vchodu) je předzahrádka o výměře 88 m2. Větší z domů má zastavěnou plochu 236 m2, a menší z domů má zastavěnou plochu 99 m2.

Rodinné domy mají jedno nadzemní podlaží a podkroví - velkorysý půdní prostor, který nabízí možnost vybudování dalších obytných místností. Větší z domů je i částečně podsklepený. Oba domy jsou vyzděny z kombinovaného zdiva - cihla a kámen, a mají původní dřevěná špaletová okna. Sklepní prostor je vyzděn z cihel plných pálených a je vyzděn do klenby. Větší z domů je dispozice 4+1, a menší dům je dispozice 2+kk. Oba domy byly realizovány ve stylu venkovského selského baroka, které svými vkusnými detaily a zdobnými prvky (např. zdobné štuky), vybízí k citlivým stavebním úpravám těchto domů v podobném duchu. Vzhledem ke své velikosti jsou domy vhodné buď pro velikou rodinu, či je lze využít i jako vícegenerační. Domy lze jednoduše propojit, či je nechat samostatně. Tyto domy jsou ideální pro ty, kteří si přejí vytvořit vlastní pohodlné bydlení dle svých představ. S rekonstrukcí můžete přizpůsobit domy vašim individuálním potřebám a vytvořit si v nich svůj vysněný domov, či prostor pro podnikání. Jak může nemovitost vypadat z venku i zevnitř je pro inspiraci ztvárněnou vkusnou vizualizací.

V obci je pošta, obchod, a dětské hřiště. Jezdí zde autobusová doprava, která plynule propojuje okolní obce a města. V nedalekém Spáleném Poříčí (7 km) je Mateřská škola a Základní škola, je zde také Zdravotní středisko a další občanská vybavenost. Plzeň je vzdálena 30 km a Praha 100 km.

Nemovitost je napojena na elektriku a obecní vodovod. Plyn je přivedený k patě domu. Splašková kanalizace v obci není, odpadní vody jsou odvedeny do plastové odpadní jímky. Vytápění bylo před 2 lety zrekonstruováno - kotel dřevoplyn Atmos. Rozvody jsou vedeny v mědi. TUV je zajištěna elektrickým bojlerem.

Nové Mitrovice jsou malebnou obcí s přátelskou atmosférou. Nachází se v nádherné krajině plné zeleně, s možností procházek a relaxace v okolní přírodě, která je nedílnou součástí jižního cípu CHKO Brdy. Tato lokalita je ideální pro milovníky venkovského života a těch, kteří hledají únik od shonu města.

Zvu vás na prohlídky těchto domů a zahrady, kde můžete objevit potenciál tohoto místa.

Pro více informací a domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100160.

Typ zakázky:
Prodej
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Užitná plocha:
300 m²
Plocha pozemku:
934 m²
Plocha zahrady:
599 m²
Typ nemovitosti:
Rodinný
Poloha domu:
V bloku
Typ domu:
Přízemní
Sklep:
ANO
Energ. nár. budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
ID zakázky:
N100160
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
4 380 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,59 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI