1708 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE
49 nemovitostí v ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

ZEMĚ

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
19 fotografií

Prodej pozemku Bydlení, 2 342 m²

Benešov 4, Vidlákova Lhota, Benešov
5 500 000 Kč (za nemovitost)
Cena je za celý pozemek včetně stávající stavby.

Hledáte pěkné místo na stavbu Vašeho vysněného domu? Místo obklopené přírodou s výhledem na zalesněné kopce a přesto „co by kamenem dohodil“ od Prahy? Vítejte ve Vidlákově Lhotě, obci ležící přesně v takové lokalitě. Uprostřed Posázaví a necelých 6 kilometrů od města Benešov. Právě zde se jedno takové místo nachází a Vy si jej nyní můžete prohlédnout.

Předmětem nabídky je rozložitý stavební pozemek na samém okraji obce s krásným výhledem do krajiny. A obzvláště na podzim se jedná o výhled přímo luxusní. Pozemek má svažitý charakter a je tak přirozeně zasazen do okolní přírody. Kousek pod zahradou vede cesta, po které za dvě minuty sejdete do Měsíčního údolí. Tím protéká Konopištský potok, jenž se po několika kilometrech v Poříčí vlévá do řeky Sázavy. Na procházky lesem, cyklistiku, houbaření a relax je tato lokalita přímo ideální.

Vedle úžasné lokality se pozemek může pyšnit i velkorysou rozlohou, a to necelými 2400 metry čtverečními. Ve spodní (jižní) části pozemku se nachází stávající dům, který lze buď zrekonstruovat anebo odstranit. Rozhodnutí je pouze na Vás… Kromě stávající stavby je možné na pozemku vystavět další dva rodinné domy, stávající územní plán to umožňuje. A proto by se o tuto možnost mohli zajímat i případní investoři a menší developeři.

Na pozemek se přistupuje z asfaltové komunikace, napojení na ni nebude problém. Vodu vyřešíte studnou, odpady jímkou a vedení elektřiny je přivedeno až na hranici pozemku. Plyn v obci zaveden není.

Ve vsi se samozřejmě nachází hospůdka, dětské hřiště i hřiště na fotbal. Konají se zde také klasické vesnické akce, soutěže, turnaje a zábavy.

Pokud jde o služby, tak veškerou vybavenost naleznete v nedalekém okresním městě Benešov, do kterého se autem dostanete za 6 minut. Nebo autobusem za 10. V Benešově najdete veškeré spektrum služeb, příležitostí k nákupům, sportování či kulturnímu vyžití. V širším okolí dále naleznete např. zámky Konopiště a Jemniště, řeku Sázavu, několik rybníků anebo i golfové hřiště.

Pozemek ve Vidlákově Lhotě se zkrátka už teď těší na Vaši návštěvu.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100052.

Typ zakázky:
Prodej
Druh pozemku:
Bydlení
Celková plocha:
2 342 m²
Plocha zahrady:
2 342 m²
Komunikace:
Asfaltová
ID zakázky:
N100052
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
5 500 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,79 %.
Zjistit více informací