1742 nemovitostí v ČESKÉ REPUBLICE

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Plzeňský kraj

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Zlínský kraj

DISPOZICE

CENA A PLOCHA

Cena od
Cena do
Plocha od
Plocha do
Zobrazit nabídky
27 fotografií

Prodej bytu 1+kk, 40 m²

Soutice 76, Soutice
1 750 000 Kč (za nemovitost)
Včetně provize a právního servisu, nehradíte žádné další náklady. Hypotéku Vám pomůžeme zařídit.

Přiznám se bez mučení, že donedávna jsem o Souticích neslyšel. Když mi navigace řekla, že tam z Prahy budu za půl hodinky, tak jsem sednul do auta a zanedlouho stanul ve vesnici uprostřed krásné přírody nedaleko nádrže Švihov (které snad nikdo neřekne jinak, než Želiv).

V úplném středu Soutic, mezi obecním úřadem a kostelem stojí totiž menší bytový dům a v něm najdete pěknou útulnou podkrovní garsonku, kterou si můžete koupit.

Na první pohled vás tady zaujmou přiznané krovní trámy, které jsou dominantním prvkem v obytné místnosti a budou asi hrát významnou roli v rozhodování, v jakém stylu pojmete vybavení tohoto prostoru. Místnost je dostatečně velká na to, abyste v ní rozmístili část na spaní, část na prosté obývání a samozřejmě i na vaření. Aktuálně zde najdete starší kuchyňskou linku, kterou můžete buď použít tak jak je, nebo ji vyměnit za nějakou stylovější.

Z obytné místnosti můžete dvojicí střešních oken, umístěných naproti sobě, koukat na všechny strany a kochat se pohledem do kraje. Tedy z toho severního – z jižního se můžete kochat pohledem na kostel. A pokud se vám podaří připálit večeři, můžete otevřít obě a udělat pořádný průvan.

Koupelna je v tomto bytě pěkná, bíle obložená, velká tak akorát, jak byste čekali. Najdete v ní mimo sedací vany a umyvadla i toaletu a plynový kotel, který se stará nejen o ohřev vody, ale i o vytápění radiátorů.

Voda je obecní, odpady jsou svedeny do kanalizace a ta je svádí do obecní čističky. Elektřina je samozřejmostí a pokud jde o sítě, bez obtíží zde chytíte i signál hlavních poskytovatelů internetu, případně lokální wifi.

Byt může samozřejmě sloužit třeba jako startovací bydlení pro mladého člověka ze Zruče nebo Trhového Štěpánova, případně ho lze použít i jako rekreační sídlo a základnu pro výpravy do krásného okolí.

To totiž opravdu stojí za to. Celé širší okolí je doslova houbařský ráj. Je tady i spousta cest a stezek pro pěší či cyklistické výpravy a pokud už na vás pomalu svými prsty sahá letní nálada, vyražte do sousedních Nesměřic, kde je krasné malé koupaliště přímo pod přehradou. Oblast je protkaná potoky, potůčky a říčkami a prostě je tu krásně.

Autobus staví doslova 70 metrů od domu a za necelou hodinku vás doveze na Roztyly, případně mnohem rychleji do Vlašimi nebo do Zruče. V obci najdete obchůdek s potravinami, úřad, poštu a také všechny myslitelné druhy nádob na tříděný odpad. A kdybyste se v Souticích chtěli ženit nebo vdávat, tak můžete. Je zde totiž krásný Donátův mlýn s kouzelnou atmosférou, kterou mu dodávají mimo jiné i historické kamenné mosty přes Želivku.

Takže vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100037.

Typ zakázky:
Prodej
Dispozice bytu:
1+kk
Stav objektu:
Velmi dobrý
Užitná plocha:
40 m²
Umístění v objektu:
3. podlaží
Druh objektu:
Cihlová
Vlastnictví:
Osobní
Sklep:
1 m²
Energ. nár. budovy:
F - Velmi nehospodárná
ID zakázky:
N100037
Pro pohyb mapy použijte dva prsty.
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
Hodnota nemovitosti
1 750 000 Kč
Výše úvěru
Vlastní zdroje
Doba splácení
let
Tato nemovitost již od měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,39 %.
Zjistit více informací
PODOBNÉ NEMOVITOSTI