Pobočky

Makléři

Dejte nám tip na prodej nemovitosti, získáte odměnu

Odměna za tipPokud víte o někom, kdo prodává svou nemovitost, neváhejte a kontaktujte nás. Informace vedoucí ke zprostředkování prodeje ve vašem okolí nabízíme za zajímavou finanční odměnu.

Vy zajistíte kontakt, my zajistíme prodej. V naší realitní kanceláři máte navíc jistotu, že se o prodej nemovitosti postará zkušený realitní makléř, který udělá maximum pro spokojenost prodávajícího i kupujícího.

Jak funguje spolupráce

Postup, který vede k získání odměny, je jednoduchý. Stačí nám pouze kontakt na prodávajícího a stručný popis nemovitosti. Pokud bude váš tip vést k úspěšnému uzavření prodeje, získáte až 10 % z odměny pro naši kancelář.

Spolupráce je zajištěna smlouvou. Nabízíme rovněž možnost dlouhodobé spolupráce při vyhledávání kontaktů na prodávající. Naši tipaři získávají odměnu až několik desítek tisíc korun ročně. Využijte příležitost i to, jak dobře znáte svou lokalitu a nemovitosti v ní.

Máte tip na prodej nemovitosti? Zavolejte nám na telefonní číslo 800 700 099, nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím