NAPIŠTE ŘEDITELI

BEDŘICH PETRŽILKA

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: prodej rodinných domů, bytů, chat, pozemků a komer. nemovitostí
Praxe: 14 let
O mně:
Od roku 1990 do roku 2010 jsem pracoval jako obchodní zástupce, od roku 2010 do nyní pracuji jako realitní makléř.
Vždy mě záleželo na vzájemné důvěře, bez ní by se žádný poctivý obchod nemohl uskutečnit. Jsem ze "staré školy" a podání ruky je pro mně velmi zavazující.
Práce realitní makléř je pro mně největší koníček, protože mě neskutečně baví. Musí být spokojení všichni - prodávající, kupující a makléř.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dovolte abychom vyjádřili VELKÉ PODĚKOVÁNÍ makléři panu Bedřichovi Petržilkovi z pobočky Hodonín a paní Stanislavě Staňkové hypoteční poradkyni z pobočky Hodonín.Jejich mimořádný, profesionální a laskavý přístup v jednaní se zákazníkem dává každému pocit absolutní jedinečnosti. Jejich práce nezná časové omezení a vždy se zařídili k absolutní spokojenosti. Velké poděkování i díky oběma. . Jen málokdy je možné se setkat s takovou profesionalitou. Přejeme hodně spokojených zákazníků a hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě..

Petra a Vlastimil Birešovi Hodonín

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu makléři Bedřichu Petržílkovi za jeho profesionální přístup k zákazníkovi. Po setkání s ním jsem nabyl dojmu, že mu nevadí jestli je noc nebo den a vždy Vám ochotně vše vysvětlí se vším pomůže. Vřele doporučuji ostatním zákazníkům.

Jar. Vlček Hodonín

S panem Petržílkou jsme byli velice spokojeni. Je velmi vstřícný, ochotný a spolehlivý. Můžeme jen doporučit.

Josef Šebík Brno

Při realizaci prodeje panem Petržílkem jsem byl velice spokojen, příjemné vystupování a vše proběhlo rychle, mohu jen doporučit.

Karel Kratochvil Hodonín

Pan Petržilka je velmi ochotný, akční, spolehlivý člověk. Jsme rádi, že jsme naši nemovitost prodávali právě s jeho pomocí. Prodej proběhl neskutečně rychle a bez problémů. Pan Petržilka je opravdový profesionál. Moc mu děkujeme a doporučujeme všem.

M. Brandejsová a sestry Hodonín

Chtěli bychom tímto poděkovat panu Petržílkovi. Při prodeji naší nemovitost naprostá spokojenost s jeho přístupem a korektním jednáním, nelze jinak než pochválit a doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Lenka a Miroslav Kratochvílovi Dubňany

S panem Petržilkou jsem se setkala při prodeji rod. domku po rodičích. Dostala jsem na něj reference od známých, kteří také využili jeho služeb a byli velmi spokojeni.. Velmi nám pomohl již při přípravě domu k prodeji. Je velmi ochotný a vstřícný, několik schůzek jsme měli o sobotách a nedělích. Chci mu touto cestou moc poděkovat za profesionální a laskavý přístup k nám zákazníkům a to jak prodávajícím, tak ke kupujícím. Jednání probíhalo vždy v přátelském a pohodovém duchu.

Blahová Anna Hodonín

Dovoluji si touto cestou poděkovat a také velmi pochválit vašeho makléře z Next reality v Hodoníně, pana Bedřicha Petržilku. V této nelehké době se choval naprosto profesionálně, ale také lidsky, byl ve všem spolehlivý, vždy plnil dané slovo, a tak nás dovedl ke zdárnému konci. Nemovitost jsme předali kupci ve čtvrtek 27.března 2020 k oboustranné spokojenosti. Ještě jednou děkuji vaší Next reality i panu Petržilkovi.

Mgr. Drahomíra Šimková a manželé Birešovi Hodonín

Chtěli bychom poděkovat panu Petržílkovi, prodal naši nemovitost rychle a byli jsme s jeho profesionálním jednáním velmi spokojeni. Chválíme a doporučujeme.

Renata Foltýnová Hodonín

Děkujeme za koupi bytu přes pana Bedřicha Petržilku. Perfektní jednání, přístup, podání informací. No prostě vše super. Moc děkujeme.

Konečná Hodonín

Díky panu Petržílkovy jsme si neměli na co stěžovat. Vše vysvětlil, zařídil a byl velmi vstřícný i v času svého volna

Richard Nedvídek Hodonín

Dovoluji si touto cestou vyjádřit svou maximální spokojenost se službami Vašeho makléře Bedřicha Petržílky, který mi pomáhal prodat bytovou jednotku v Prostějově. Jeho přístup byl nadstandardní, byl velice ochotný, poradil mi a vše vyřídil velmi rychle, k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou velice děkuji a v budoucnosti se ráda na pana Petržílku opět obrátím.

Mgr. Dana Šmerdová Hodonín

Děkujeme panu Petržilkovi za realizaci koupě pozemku. Komunikace s ním byla bez problémů, vše potřebné vyřídil a pro nás potřebné informace zjistil.

Benáčkovi Hodonín

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři a to zejména panu Petržilkovi Bedřichovi za velmi profesionální přístup ve věci pronájmu komerčních prostor. Můžete být hrdý na to, jaké máte schopné lidi ve Vašem týmu. Zejména pana Petržilku budu vřele doporučovat mým známým. Ještě jednou děkuji

Dvořák Zdeněk st Hodonín

Pana Petržílku mohu jen doporučit. Jeho služby jsme měli možnost využít 2x a vždy se choval velmi slušně a profesionálně. Děkujeme

Josef Šebík Brno

Pan Bedřich Petržílka je člověk na svém místě. Naši nemovitost prodal velmi rychle a i v napjatých situacích, které nevznikly jeho vinou, zachoval klid a profesionalitu a podpořil nás. Děkujeme moc, chválíme a doporučujeme !!

Sloukovi Hodonín

Chtěla bych touto cestou poděkovat za rychlý nákup nemovitosti. Pan makléř Bedřich Petržílka byl velmi vstřícný a ochotný. Děkujeme.

Jiřina Goliášová Hodonín