Pobočky

Makléři

Archiv aktualit

Nový charitativní kalendář postavil znevýhodněné děti po bok sportovců

Charitativních kalendářů existuje celá řádka, tento je ale trochu jiný. Na fotografiích představuje nejen známé tváře ze světa sportu, ale také ty, pro něž vlastně je tento projekt určený – děti, ke kterým se osud nezachoval hezky.

V badmintonovém turnaji NEXT REALITY kralovala dvojice David Uher – Milan Kadlec

Poslední listopadový den roku se v Badminton Areně Skalka uspořádal badmintonový turnaj Nextí košíček 2017. Atmosféra byla přátelská a uvolněná. To však nijak nesnižovalo kvalitu sportovních výkonů.

Realitní makléři na velbloudech – zaměstnanci NEXT REALITY podnikli zájezd do Maroka

Jak vypadá východ slunce nad pouští? Jak se smlouvají ty nejlepší ceny na trhu? Jak chutná mořský ďas, šnečí vývar, beraní plíce... anebo písek v puse, když začne pravá nefalšovaná písečná bouře?

Golfisté podporovaní Next Reality v extralize vybojovali krásné 5. místo!

Golf, hra pro pravé gentlemany. Je to jeden z mála sportů, kde není zapotřebí rozhodčí. Příznivci této krásné hry měli na konci léta dostaveníčko v nádherném areálu Panorama Golf Resort Kácov.

Miliónové pobočky se sešly nad sklenkou dobrého vína v Lednici

Většina milovníků kvalitního vína ctí jako hlavní listopadový svátek 11. listopadu, kdy začíná prodej svatomartinského vína. To zaměstnanci poboček NEXT REALITY z Úval, Karlových Varů a Olomouce si letos dopřáli o den dříve!

Když realiťáci pomáhají... Next reality přispělo do Národní potravinové sbírky

Mezi nakupujícími v pražském hypermarketu Globus byl v sobotu 11. listopadu k vidění také realitní makléř Martin Vlasák s přítelkyní. Jejich dva vrchovaté vozíky ale nepředstavovaly železné zásoby na víkend. Cílem bylo pomoci potřebným.

Výherce tipovací soutěže v rámci doprovodného programu D+D Real Czech Masters 2017

Pan Milan Mareš přebírá hlavní cenu GOLF BAG BRIDGESTONE na centrále NEXT REALITY.

NEXT REALITY hvězdou Burčákových slavností 2017

Sobota 14. října patřila v Chrámcích tradičním Burčákovým slavnostem. Tak jako každý rok, ani letos nemohl při této oblíbené akci chybět stánek NEXT REALITY se svými atrakcemi, z nichž největší úspěch zaznamenal nový skákací hrad pro děti. Na své si však přišli samozřejmě i dospělí. Nejen díky ochutnávání různých druhů lahodných burčáků, domácích specialit, ale i dalšího zajímavého programu.

Hledáme specialistu výkupů a investic

Těší nás, jsme NEXT REALITY a jsme ryze česká síť realitních kanceláří. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Prodej, pronájem, oceňování a přímý výkup všech druhů nemovitostí jsou denním chlebem našich realitních makléřů, jejichž činnost doplňují specialisté výkupů a investic. Ti se starají o přípravu analýz pro předvýběr a případně zhodnocují investice. Prověřují doporučené nabídky k výkupu. Jednají s majiteli nemovitostí a o průběhu obchodu. Jsou v úzké spolupráci s makléři. Jsou komunikativní, přátelští, svědomití a pečliví.

Hledáme právničku/právníka juniora

NEXT REALITY je ryze česká síť realitních kanceláří. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Zabýváme se prodejem, pronájmem, oceňováním a přímým výkupem všech druhů nemovitostí. Patříme mezi nejrychleji rostoucí realitní kanceláře v ČR.