Pobočky

Makléři

Archiv aktualit

Nevíte, jak nastavit prodejní cenu vaší nemovitosti? Zkuste s námi aukci a získejte maximální částku!

Na začátku to byl klasický prodej bytu 2+kk na blanenském sídlišti. Výsledkem byla částka o cca 642 tisíc vyšší, než si majitel původně přál. Jak se to stalo?

Vítězství NEXT REALITY v 1. REALITNÍM VOLEJBALE

NEXT REALITY FORZA se zúčastnilo prvního realitního volejbalu a hned z toho bylo vítězství!

Novinka v nájemních vztazích. Smluvní pokuta až do výše trojnásobku sjednaného nájemného

Jste majitelem bytu, který pronajímáte? Nebo řešíte svoje bydlení formou nájmu? Pak zbystřete. Od 1. července 2020 se totiž mění pravidla pro nájemní smlouvy v oblasti smluvních pokut.

Platba daně z nabytí nemovitosti odsunuta do konce roku

Ministerstvo financí předložilo na pondělním jednání vlády návrh tzv. Liberačního balíčku III, který odkládá platbu daně z nabytí nemovitosti a rozšiřuje některá další prominutí daně.

Slavnostní ohlédnutí za rokem 2019

Máme za sebou vyhlášení nejlepších z NEXT REALITY za rok 2019. Sice netradičně, ale za to inovativně a s nutnou dávkou humoru, tak jak to v umíme jen my v NEXTu.

Krize nekrize, zdražování bytů nebere konce, vyplývá z cenové mapy

V minulém roce se v Praze postavilo jen 6002 bytů. Podle Generálního ředitele NEXT REALITY Roberta Hanzla, je to jeden z důvodů, proč ceny klesat nebudou.

Nová doba ve vzdělávání

Předávání informací a vzdělávání, to je velké téma v celé realitní branži. Práce realitních makléřů je neskutečně pestrá a vyžaduje znalosti z nejrůznějších profesí. Jako příklad lze zmínit, krom klasických obchodních dovedností, oblast právní, ekonomickou, stavební či marketingovou.

Do dalšího dílu videoblogu úspěšných makléřů NEXT REALITY přijal pozvání Mirek Fiala z Prahy

Mirek pracuje v oboru 17 let. Z velké realitní kanceláře odešel zkusit štěstí sám na sebe, aby pak své zkušenosti zúročil u nás v Nextu. Za svoji kariéru prodal nebo pronajal přes 600 nemovitostí s obratem přes 40 mil. Kč. Právem tak patří do elitní společnosti nejproduktivnějších makléřů (nejen) v NEXT REALITY.

Franchising SOS s Robertem Hanzlem z Next Reality

Přinášíme vám rozhovor s Robertem Hanzlem na téma franšízingu v realitách.

Vláda schválila zrušení daně z nabytí nemovitých věcí

Vyjádření realitní kanceláře NEXT REALITY

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím