Pobočky

Makléři

Archiv aktualit

Proč je Next Partner pro nové frenšízanty dobrá volba? Na to jsme se zeptali nového Partnera Pavla Nováka z Nového Bydžova.

Next reality jsem si vybral po pečlivém prostudování trhu a neuvěřitelném množství schůzek se zástupci nebo majiteli snad všech realitních kanceláří, které provozují franchisingové sítě.

Next partner pobočkám se daří

Gratulujeme ke skvělým výsledkům partnerské pobočce v Mladé Boleslavi

Next partner Nový Bydžov – nová franšiza

Královéhradecký region vítá další franšízu. Po Vrchlabí se dalším účastníkem partnerského konceptu NEXT Partner stává pobočka v Novém Bydžově. K podpisu smlouvy došlo 11. června - přítomen byl jak pan Petr Zelenka, ředitel NEXT Partner pro Čechy, tak i hrdý majitel licence – pan Pavel Novák.

Next reality Partner Mladá Boleslav slavnostně otevřena

29.5.2018 slavnostně otevřena staronová pobočka na exkluzivním místě v centru Mladé Boleslavi.

Next reality součástí první fullservisové agentury pro developery

Velcí hráči realitního trhu přicházejí s přelomovou novinkou. Společně zakládají Centrum pro developery, kde chtějí nabízet komplexní služby malým a středním developerům. Od konzultací ve fázi projektu přes výběr dodavatelů až po marketing a prodej jednotek.

Společnost NEXT REALITY nejen slavila, ale i pomáhala! Dvě nové kojenecké postýlky pro Nemocnici Na Bulovce!

Není nad to, když se spojí příjemné s užitečným. Z tomboly, která korunovala oslavu 12. narozenin NEXT REALITY, nemají užitek jen šťastlivci, kteří si zakoupili vítězné losy, ale také pediatrické oddělení Nemocnice na Bulovce. Právě pro něj byl výtěžek z tomboly určen.

Pravidelné setkání s našimi Partnery

Pravidelné setkávání Partnerů s vedením společnosti a odborníku je v Nextu samozřejmostí. Vždy si odnesou mnoho užitečných informací, které jim pomohou v dalším rozvoji svého podnikání.

NEXT REALITY oslavil 12 let! Vydařená oslava se protáhla dlouho do noci

Symbolicky ve 12 hodin byl minulé úterý zahájen program 12. narozenin společnosti NEXT REALITY. Jako místo určení byl tentokrát vybrán Golf resort Kunětická hora, jen malý kousek od stejnojmenného krásného gotického hradu.

Dobrý anděl v NEXT REALITY. Vedoucí českolipské pobočky se rozhodl pomoci potřebným!

Některé pobočky NEXT REALITY dávají dobrý příklad nejen zásluhou skvělých obchodních výsledků. Vedoucí pobočky v České Lípě pan František Roller se rozhodl přispět na dobrou věc. Od prosince 2017 je hrdým držitelem certifikátu Dobrého anděla.

Next partner České Budějovice – nová franšíza

Trend vznikání nových franšíz pod hlavičkou NEXT REALITY pokračuje. V jižních Čechách vyroste již druhá – po Jindřichově Hradci se pro nový směr v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí odhodlala také pobočka v krajském městě, v Českých Budějovicích.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím